Oliver James - životopis

27. ledna 2008 v 17:51 | autorka Péťa
Jméno a přijmení - Oliver James Huston

Povolání - herec, zpěvák

Datum narození: 1.6. 1980

Místo narození: Ottershaw Surrey, Velká Británie

Znamení zvěrokruhu - Blíženci

Sourozenci: nemá

Životopis: Profesionální jméno, pod kterým je znám je jen Oliver James. V roce 2003 se přestěhoval do Los Angeles do Californie. Jeho otec si představoval, že z něj jednou bude automobiloví závodník.

Na střední škole hrál v hudební kapele. Oliver vystudoval školu GuilDford herectví v Surrey, kterou začal navštěvovat kvůli své ex-přítelkyni i po rozchodu s ní studoval na této škole nepřestal. Když mu bylo devatenáct let, předělal své jméno na profesionální jméno, jak už jsem zmiňovala Oliver James.
Svoji první roli dostal v roce 2002 v krátkém filmu Schools Out. O rok později se objevil v jedné serii na BBC "Odpolední hra" a připojil se ke klučičí kapele produkovanou Simonem Fullerem. Tuto kapelu pustil, když se začal natáčet film, v kterém se proslavil, což byl film "Co ta holka chce?!", kde si zahrál po boku Amandy Bynes. K vůli této roli se musel naučit zpívat píseň - Long Time Cominga a Greatest Ever Told. Dále se ale musel naučit hrát na kytaru.
Dalším filmem, kde si Oliver Zahrál byla po boku Hilary Duff. Hilm se jemnuje "Raise Your Voice" (u nás znám jako Nikdy to nevzdávej), jehož premiéra byla v roce 2004.
V prosinci roku 2006 se objevil na titulní straně časopisu Csmopolitan, kde si jen rukou zakrývá genetalie. Oliver byl jen dvakrát zamilovaný. Holka by podle něj měla být inteligentní, mít milé oči a dobrý smysl pro humor.
Podle mě je moc dobrej herec a taky zpěvák.
Je fakt mega nádhernej muck :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu ??? tak klikni

***zde***

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama